OZNACZENIA

Symbol
FEEL22
Kod kreskowy
8594005477643
LOGISTYKA

Jednostka podstawowa
szt.
Ilość w opakowaniu zbiorczym
6
Waga
0.45 kg
grupa-produktow: FEEL ECO
tw_Symbol: FEEL22
OPIS

Dzięki temu będziesz mieć okna i szyby bez smug, znikną smary i krople wody. Nie szkodzi też zwierzętom, więc właściciele szklanych terrariów go powitają.
Opracowany na bazie sfermentowanego alkoholu z dodatkiem octu i składników cukrowych

Zapobiega parowaniu okien i okien
Delikatnie myje i odtłuszcza powierzchnię
Nie pozostawia smug, szybko odparowuje
Może być również stosowany w szklanych terrariach, nie szkodzi zwierzętom

 

SPOSÓB UŻYCIA: Spryskaj bezpośrednio czyszczoną powierzchnię, wyczyść czystą szmatką, a następnie osusz i wypoleruj suchą szmatką lub ręcznikiem papierowym. Podczas nakładania na plastikowe, lakierowane lub małe powierzchnie, nałóż produkt na szmatkę, a nie bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię.

Uwaga:
Produkt nie jest przeznaczony do czyszczenia wyświetlaczy LCD, ekranów plazmowych ani polerowanych powierzchni.


SKŁADNIKI:

Podstawą receptury jest wysokiej jakości alkohol, uzupełniony o składnik oleju roślinnego i cukru do delikatnego czyszczenia. Wraz z innymi składnikami, zwłaszcza octem, zmniejsza zamglenie okien i lusterek.
mniej niż 5%:
Niejonowe środki powierzchniowo czynne

Substancje na bazie olejów roślinnych i cukrów (rzepak, orzech kokosowy oraz częściowo palma i glukoza). Zapewniają odtłuszczanie i usuwanie brudu.
Perfumy
Mieszanina olejków eterycznych, ekstraktów i rzadkich składników syntetycznych, które występują w naturze, ale w niewystarczających ilościach. Perfumy określają zapach produktu, przynoszą radość, koją i zachęcają.
FENOKSYETANOL.

 

Produkt został przetestowany dermatologicznie, dla zachowania maksymalnego bezpieczeństwa osób z delikatną skórą podatną na podrażnienia i alergie. Produkt nie zawiera fosforanów.

Produkt cruelty-free, wegański, nie był testowany na zwierzętach i nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego. Przyjazny dla środowiska naturalnego.

 

Opakowanie: 450ml

Dystrybutor: B2B ECO TRADE, Polska

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogę jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń. Prezentowane zdjęcia produktów są jedynie poglądowe i mogą się różnić od oryginału, nie mogę jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
System działa na platformie SolEx B2B