OZNACZENIA

Symbol
MAS-65
Kod kreskowy
6940079074325
LOGISTYKA

Jednostka podstawowa
szt.
Ilość w opakowaniu zbiorczym
10
Waga
0.03 kg
grupa-produktow: 7 DAYS
tw_Symbol: MAS-65
OPIS

Delikatna maska ​​na twarz o delikatnym kremowym zapachu. Ze względu na swój unikalny skład można go słusznie uznać za jeden z najbardziej przydatnych deserów na skórę twarzy! Taki wynik był możliwy dzięki takim komponentom, jak:

Białka mleka;

Ekstrakt z truskawek;

Cukier trzcinowy;

Odżywczy kompleks witamin.

 

Każdy z tych przedmiotów ma korzystny wpływ na skórę. Zatem białka mleka zmiękczają, nawilżają i koją skórę, a ekstrakt z jagód truskawek odpowiada za stymulację procesów regeneracyjnych i ogólne odmładzanie skóry. Ponadto cukier trzcinowy ma korzystny wpływ na równowagę wodno-lipidową skóry i znacznie poprawia jej teksturę.

 

Kompleks odżywczy zawiera substancje takie jak alantoina, witamina E i pantenol, które mają złożony wpływ na skórę. Delikatność kompozycji różowej maski dopełnia miękkość wzoru użytego do naniesienia jej na skórę twarzy, sprawia, że ​​przyjemność z niej jest niezapomniana i pozostawia morze przyjemnych wrażeń. Potem naprawdę czuje się, że jest to bardzo słodkie życie.

 

Instrukcja użycia:

1. Usuń makijaż i oczyść twarz.

2. Zastosuj maskę po 15 min.

3. Zdejmij maskę i spłucz twarz wodą.

 

Składniki INCI: na zdjęciu produktu

 

Objętość: 25g

Kraj pochodzenia: CHRL

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogę jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń. Prezentowane zdjęcia produktów są jedynie poglądowe i mogą się różnić od oryginału, nie mogę jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
System działa na platformie SolEx B2B