OZNACZENIA

Symbol
FEEL10
Kod kreskowy
8594005477148
LOGISTYKA

Jednostka podstawowa
szt.
Ilość w opakowaniu zbiorczym
6
Waga
0.5 kg
grupa-produktow: FEEL ECO
tw_Symbol: FEEL10
OPIS

Bezzapachowy skoncentrowany płyn do płukania przeznaczony do wszystkich rodzajów tkanin dla osób o wrażliwej skórze, w tym dzieci i niemowląt.

Wszystkie środki powierzchniowo czynne zawarte w zmiękczaczach Feel Eco Baby łatwo ulegają biodegradacji, usuwają ładunki elektrostatyczne z tkanin, a pranie jest miękkie i łatwe do prasowania po praniu.

Brak substancji, takich jak perfumy, alergeny i konserwanty, pomaga zapobiegać rozwojowi niepożądanych reakcji dermatologicznych, gdy skóra ma kontakt z pranymi tkaninami
Testowany dermatologicznie na osobach o wrażliwej skórze (nie testowany na zwierzętach)
Efekt antystatyczny - usuwa ładunki elektrostatyczne z tkanin, a pranie jest miękkie, przyjemne w zapachu i łatwe do prasowania po praniu
Nie stosować na bieliznę sportową i funkcjonalną
Zmiękczacz do tkanin Feel Eco jest wykonany z naturalnych materiałów i jest biodegradowalny (biodegradowalny) = chroni środowisko

Produkty Feel Eco to najlepszy wybór dla fanów zdrowego i naturalnego stylu życia oraz osób pragnących zminimalizować kontakt ze szkodliwymi substancjami chemicznymi obecnymi w tradycyjnych środkach czystości.

 

Stosowanie: Stosować do płukania jasnych i kolorowych ubrań. Nie używać w przypadku wełny i jedwabiu. Wlać 25 ml produktu do odpowiedniej przegrody w pralce. Jedno opakowanie wystarcza na około 40 prań.

Unikaj używania zbyt dużej ilości detergentu = postępuj zgodnie z instrukcjami dozowania = do 40 dawek detergentu. Nie wlewaj bezpośrednio do bębna pralki, użyj komory na płyn do zmiękczania tkanin określonej przez producenta pralki.

Składniki5% lub więcej, ale mniej niż 15%: kationowe środki powierzchniowo czynne

 

Pojemność: 1000ml

Dystrybutor: B2B ECO TRADE, Polska

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogę jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń. Prezentowane zdjęcia produktów są jedynie poglądowe i mogą się różnić od oryginału, nie mogę jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
System działa na platformie SolEx B2B