OZNACZENIA

Symbol
BEL81
Kod kreskowy
4810090010553
LOGISTYKA

Jednostka podstawowa
szt.
Ilość w opakowaniu zbiorczym
24
Waga
0.17 kg
grupa-produktow: BELKOSMEX
Kraj pochodzenia: Białoruś
OPIS

Łagodne składniki myjące pochodzące z oleju kokosowego delikatnie usuwają makijaż i codzienne zanieczyszczenia, utrzymując naturalny poziom nawilżenia skóry i utrzymując pH zbliżone do pH skóry.

Bioaktywne kwasy owocowe AHA FRUIT ACID COMPLEX stymulują odnowę komórek skóry, przyspieszają syntezę kolagenu, poprawiają i wygładzają powierzchnię skóry oraz widocznie redukują drobne linie i zmarszczki.

 

Sposób użycia: Niewielką ilość pieniącego się środka myjącego nanieść na wilgotną skórę, delikatnie masować i dokładnie spłukać wodą.

Składniki (INCI): Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Сoco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Glycerin, Tocopherol, Polyquaternium-7, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Sodium Lactate, Sodium PCA, Sodium Glycolate, Sodium Citrate, Sodium Malate, Lactic Acid, Glycolic Acid, Malic Acid, Citric Acid, Parfum, Sodium Hydroxymethylglycinate, Sodium Benzoate, Aminomethyl Propanol, Disodium EDTA.

Środki ostrożności: Do użytku zewnętrznego. Trzymać z dala od dzieci. W przypadku kontaktu z oczami przemyć wodą. Możliwa jest indywidualna nietolerancja składników.

Warunki przechowywania: Przechowywać w temperaturze od 0 ° C do + 25 ° C, poza zasięgiem dzieci.

 

Objętość: 165ml
Numer partii i termin przydatności do użycia podane na opakowaniu
Kraj pochodzeniaBiałoruś, Belkosmex

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogę jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Prezentowane zdjęcia produktów są jedynie poglądowe i mogą się różnić od oryginału, nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Skład INCI podany w karcie produktu może ulec zmianie. Pełny, aktualny skład INCI znajduje się zawsze na opakowaniu!
by SolEx B2B