Kategorie: EKOdom \ Do prania FEEL ECO
OZNACZENIA

Symbol
FEEL06
Kod kreskowy
8594005477599
LOGISTYKA

Jednostka podstawowa
szt.
Ilość w opakowaniu zbiorczym
6
Waga
1 kg
grupa-produktow: FEEL ECO
tw_Symbol: FEEL06
OPIS

Odplamiacz do stosowania razem z proszkiem do prania, może być też stosowany miejscowo przed praniem w przypadku wyraźnych i szczególnie opornych plam. Do pojemnika na proszek dodać 1-2 łyżki odplamiacza. Można stosować do namaczania silnie zabrudzonego prania - dodać 1-2 łyżki odplamiacza do gorącej wody, pozostawić zabrudzone tkaniny na noc w wodzie. Następnie po jej wylaniu prać jak zawsze. Może być stosowany na tkaniny kolorowe, zaleca się jednak, aby odplamiacz nie był używany w ten sposób przez dłuższy czas.

Proszek jest wegański, wytworzony w zgodzie z naturą. 

Zastosowanie : 

W przypadku normalnie zabrudzonych tkanin dodaj 25 g odplamiacza do zwykłego detergentu. W przypadku plam odpornych zalecamy stosowanie dawki 50 g. Na mocno zabrudzonych praniach i wysuszonych plamach zmieszać zmywacz z wodą w stosunku 1: 3, wlać powstałą mieszaninę na plamę i pozostawić na kilka minut. Następnie wypierz pranie w pralce.

 

Rozpuść 30 g odplamiacza w 4 litrach ciepłej wody (40 ° C). Namocz pranie w powstałej kąpieli. W przypadku białego prania moczyć przez maksymalnie 6 godzin, prać kolorowe pranie przez maksymalnie 1 godzinę. Na koniec zalecamy dokładne pranie lub płukanie prania.

Właściwe dozowanie oszczędza koszty i minimalizuje wpływ na środowisko. Trzymać poza zasięgiem dzieci.


Bezpieczeństwo : Produkt został przetestowany dermatologicznie, dla zachowania maksymalnego bezpieczeństwa osób z delikatną skórą podatną na podrażnienia i alergie. Produkt nie zawiera fosforanów. Produkt cruelty-free, wegański, nie był testowany na zwierzętach i nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego. Przyjazny dla środowiska naturalnego.


Skład : związki wybielające na bazie tlenu (15%-30%); anionowe środki powierzchniowo czynne (5%-15%), zeolity (5%-15%); mydło, polikarboksylany, niejonowe środki powierzchniowo czynne, enzymy, kompozycje zapachowe. Uwaga: zawiera nadwęglan sodu, sole sodowe kwasu siarkowego i estrów mono-C12-18-alkilowych, metakrzemian sodowy pięciowodny, alkohole etoksylowane (C10 -18).

 

Pojemność: 900g

Dystrybutor: B2B ECO TRADE, Polska

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogę jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń. Prezentowane zdjęcia produktów są jedynie poglądowe i mogą się różnić od oryginału, nie mogę jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
System działa na platformie SolEx B2B