OZNACZENIA

Symbol
FEEL11
Kod kreskowy
8594005477315
LOGISTYKA

Jednostka podstawowa
szt.
Ilość w opakowaniu zbiorczym
6
Waga
0.2 kg
grupa-produktow: FEEL ECO
tw_Symbol: FEEL11
OPIS

Skuteczny w usuwaniu plam z żywności, kosmetyków, błota i trawy. Pojemnik z praktycznym opryskiwaczem do bezpośredniego nakładania na plamę i okolicę.

Produkt przebadany dermatologicznie do bielizny białej i kolorowej niemowląt, małych dzieci, dzieci i osób o wrażliwej skórze. Skuteczny w usuwaniu plam z żywności, kosmetyków, błota i trawy. Skrzynia z praktycznym opryskiwaczem do bezpośredniego nakładania na plamę i okolicę.

Produkt przebadany dermatologicznie do bielizny białej i kolorowej niemowląt, małych dzieci, dzieci i osób o wrażliwej skórze.


Testowany dermatologicznie

  • Nadaje się do bielizny dla niemowląt, małych dzieci, dzieci i osób o wrażliwej skórze

  • Nadaje się do prania białego i kolorowego

  • Skuteczny na plamy z żywności, tłuszczu, kosmetyków, błota i trawy

  • Bez perfum, alergenów i konserwantów

  • Wszystkie środki powierzchniowo czynne łatwo ulegają biodegradacji

Stosowanie: Stosować do płukania jasnych i kolorowych ubrań. Nie używać w przypadku wełny i jedwabiu. Wlać 25 ml produktu do odpowiedniej przegrody w pralce. Jedno opakowanie wystarcza na około 40 prań.

Unikaj używania zbyt dużej ilości detergentu = postępuj zgodnie z instrukcjami dozowania = do 40 dawek detergentu. Nie wlewaj bezpośrednio do bębna pralki, użyj komory na płyn do zmiękczania tkanin określonej przez producenta pralki.

Składniki

W odplamiaczu dla dzieci nie znajdziesz konserwantów, perfum ani alergenów.
5% lub więcej, ale mniej niż 15%
ANIONOWE ŚRODKI POWIERZCHNIOWE
Substancje czynne na bazie olejów roślinnych (zwłaszcza rzepakowego, kokosowego i palmowego), które zapewniają pienienie i skuteczność produktu.
NIEJONOWE ŚRODKI POWIERZCHNIOWE
Substancje na bazie olejów roślinnych i cukrów (rzepak, orzech kokosowy oraz częściowo palma i glukoza). Zapewniają odtłuszczanie i usuwanie brudu.
Mniej niż 5%
ENZYMY
Aktywne składniki, które można skutecznie myć w niskich temperaturach. Dzieli skomplikowane zanieczyszczenia na mniejsze, którymi zajmują się inne substancje aktywne.
MYDŁO
Mydło nadaje produktowi siłę odtłuszczającą, skuteczność prania i spienianie. W preparatach płynnych stosuje się kompozycję na bazie olejów roślinnych (kokosowych), w przypadku proszków z tłuszczów zwierzęcych.
Wypróbuj również inne produkty Feel Eco należące do kategorii Odplamiaczy, pralni i drogerii. Produkt został oceniony przez 6 klientów i 100% z nich go poleca.

 

Pojemność: 200ml

Dystrybutor: B2B ECO TRADE, Polska

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogę jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń. Prezentowane zdjęcia produktów są jedynie poglądowe i mogą się różnić od oryginału, nie mogę jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
System działa na platformie SolEx B2B