OZNACZENIA

Symbol
ELX79
Kod kreskowy
5900000000001
LOGISTYKA

Jednostka podstawowa
szt.
Ilość w opakowaniu zbiorczym
10
Waga
0.01 kg
grupa-produktow:
OPIS

Specyfikacja: Maska ochronna materiałowa trójwarstwowa bawełniana (B3)

  • wykonana z wysokiej jakości polskiej bawełny 100%, pianki poliuretanowa zapewniającej dodatkową filtrację, oraz hipoalergicznej włókniny
  • obecność pianki poliuretanowej zapewnia dodatkową filtrację
  • wysoka jakość materiału jak i precyzja wykonania przekładają się na jej wysoką wytrzymałość oraz żywotność
  • maska posiada długie uszy pozwalające na regulację, dzięki czemu dopasuje się do każdej twarzy
  • maska nadaje się do wielokrotnego użytku, możliwość parania w 60 stopniach

Maski występują w różnych wariantach kolorystycznych, wysyłamy losowo.

Lamówka Materiał
czarny niebieski
czarny zielony
czarny szary
szary niebieski

 

Certyfikaty:

Wszystkie proponowane przez nas maski posiadają certyfikat Międzynarodowego Stowarzyszenia Badań i Testowania w Dziedzinie Ekologii Tekstyliów i Skóry (Oeko-Tex) z siedzibą w Zurychu. Produkty opatrzone certyfikatem Oeko-Tex potwierdzającym bezpieczeństwo produktu dla człowieka i środowiska, są zgodne z amerykańskimi wymaganiami ICPSIA, oraz polskimi przepisami prawnymi dotyczącymi bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych (Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 6 kwietnia 2004 r. Dz. U. nr 81, poz. 743 z późniejszymi zamianami)

Dlaczego noszenie masek pomaga:

Lekarze informują, że Koronawirus COVID-19 może dać objawy nawet 14 dniach od zakażenia. Oznacza to, że możesz być zakażony i niestety o tym nie wiedzieć. W tym samym czasie osoby z Twojego otoczenia mogą się zarazić od Ciebie, dlatego noszenie masek działa prewencyjnie powodując ograniczenie roznoszenia się wirusa.

- Według obecnych danych nosiciel wirusa zaraża średnio około 3-4 nowe osoby. Dla porównania w przypadku zwykłej grypy jest to tylko 1 nowa osoba, dlatego w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się wirusa miedzy innymi na Słowacji ustanowiono obowiązek noszenia masek przez każdego obywatela.

- Polski rząd, wedle zaleceń WHO przestrzega przed dotykaniem dłońmi okolic ust i nosa. Maska uchroni Cię fizycznie przed tym odruchem, a tym samym zmniejszy szanse na przedostanie się wirusa do układu oddechowego.

- WHO zaleca racjonalne stosowanie masek, aby uniknąć niepotrzebnego marnowania cennych zasobów i niewłaściwego użycia masek, dlatego rekomendujemy zakup masek wielokrotnego użytku. Pamiętajmy o ich praniu w temperaturze co najmniej 60 stopni.


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogę jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Prezentowane zdjęcia produktów są jedynie poglądowe i mogą się różnić od oryginału, nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Skład INCI podany w karcie produktu może ulec zmianie. Pełny, aktualny skład INCI znajduje się zawsze na opakowaniu!
© SolEx B2B