OZNACZENIA

Symbol
FEEL21
Kod kreskowy
8594005477650
LOGISTYKA

Jednostka podstawowa
szt.
Ilość w opakowaniu zbiorczym
6
Waga
0.5 kg
grupa-produktow: FEEL ECO
tw_Symbol: FEEL21
OPIS

Kompleksowy środek do czyszczenia powierzchni Feel Eco - Nadaje się do płyt szklano-ceramicznych, stali nierdzewnej, drewna, plastiku, mebli biurowych, sprzętu AGD, okien, lusterek, szklanek i innych powierzchni. 

Wysoce skuteczny, łatwo biodegradowalny, łagodny dla skóry i natury
Skuteczne czyszczenie bez spłukiwania

 

SPOSÓB UŻYCIA: Spryskaj produktem zabrudzoną powierzchnią i usuń brud ściereczką lub ręcznikiem papierowym, a następnie wytrzyj do sucha i wypoleruj powierzchnie. Nie trzeba spłukiwać.

Uwaga:
Środek czyszczący nie nadaje się do czyszczenia materiałów chłonnych i aluminium. Przed zastosowaniem produktu poczekaj, aż gorące lub ciepłe powierzchnie ostygną. W razie wątpliwości co do zgodności produktu z wrażliwymi materiałami należy przetestować rezystancję powierzchniową, przykładając go do mniej widocznej części. Nie łącz z innymi środkami czyszczącymi.


SKŁADNIKI:

Podstawą tego przepisu jest wysokiej jakości alkohol uzupełniony o składniki mineralne i zmiękczające wodę oraz składniki z olejów roślinnych. Dzięki temu ma wszechstronne zastosowanie do wszystkich powierzchni i zabrudzeń.
mniej niż 5%:
Niejonowe środki powierzchniowo czynne

Substancje na bazie olejów roślinnych i cukrów (rzepak, orzech kokosowy oraz częściowo palma i glukoza). Zapewniają odtłuszczanie i usuwanie brudu.
Perfumy
Mieszanina olejków eterycznych, ekstraktów i rzadkich składników syntetycznych, które występują w naturze, ale w niewystarczających ilościach. Perfumy określają zapach produktu, przynoszą radość, koją i zachęcają.
FENOKSYETANOL

 

Produkt został przetestowany dermatologicznie, dla zachowania maksymalnego bezpieczeństwa osób z delikatną skórą podatną na podrażnienia i alergie. Produkt nie zawiera fosforanów.

Produkt cruelty-free, wegański, nie był testowany na zwierzętach i nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego. Przyjazny dla środowiska naturalnego.

 

Opakowanie: 450ml

Dystrybutor: B2B ECO TRADE, Polska

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogę jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń. Prezentowane zdjęcia produktów są jedynie poglądowe i mogą się różnić od oryginału, nie mogę jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
System działa na platformie SolEx B2B