DROPSHIPING

Droppshing (inna nazwa to Drop Shipment) to model logistyczny sprzedaży przez internet polegający na przeniesieniu procesu wysyłki towaru na dostawcę. Rola sklepu internetowego w tym modelu logistycznym sprowadza się do zbierania zamówień i przesyłania ich do dostawcy, który realizuje wysyłkę towaru do klienta.

Innymi słowy – łączysz swój sklep internetowy ze stanem magazynowym w hurtowni. Klient dokonuje zamówienia u Ciebie, Ty kupujesz towar taniej w hurtowni, a hurtownia wysyła towar bezpośrednio do klienta. Ty zazwyczaj nawet nie widzisz produktu. Zarabiasz więc ustawiona przez siebie marżę. Twoje koszty są praktycznie zerowe – właściwie wystarczy, że posiadasz swój sklep internetowy i odpowiednio go skonfigurujesz. Jedyny koszt który powinieneś regularnie ponosić to marketing.

Zalety droppshipingu:

Korzyści wynikających z takiej formy sprzedaży jest całkiem sporo. Przede wszystkim niewielki koszt wejścia. Nie musisz kupować żadnego towaru. Poza tym nie potrzebujesz powierzchni magazynowych. W dodatku często robimy promocje – np. mocno zmniejszając cenę za konkretny towar, przez co Twoja marża rośnie. To bardzo łatwy sposób na znaczne poszerzenie asortymentu, w szczególności jeśli już masz swój kanał sprzedaży. Kolejną zaletą jest zazwyczaj tańsza i szybsza wysyłka – posiadamy podpisane umowy z kurierami. Kurier przyjeżdża do naszej hurtowni codziennie i odbiera duże ilości zamówień. Twoja marża może też systematycznie rosnąć – nasza hurtowni posiada stosowny program opierający się na prostej zasadzie – im większy obrót, tym taniej kupujemy produkty.


dropshippingJeżeli jesteś zainteresowany/a współpracą w formie dropshipping?

skontaktuj się z nami: info@b2bhurt.pl
zarejestruj sie na platformie przeznaczonej do tego celu pod adresem: https://b2becotrade.eu/

Zapraszamy.

© SolEx B2B