OZNACZENIA

Symbol
OP125
Kod kreskowy
7640168930820
LOGISTYKA

Jednostka podstawowa
szt.
Ilość w opakowaniu zbiorczym
10
Waga
0.5 kg
grupa-produktow: BioMio
Kraj pochodzenia: Rosja
OPIS

Skutecznie, delikatnie i dokładnie usuwają uporczywe zabrudzenia, nawet w niskich temperaturach. Nabłyszczacz dodaje blasku naczyniom ze szkła i stali nierdzewnej. Łagodne dla szkła. Zmiękczają wodę i zapobiegają powstawaniu kamienia, co wydłuża żywotność zmywarki. Neutralizują nieprzyjemne zapachy.  Szybko rozpuszczalne – odpowiednie do krótkich programów zmywania. Dbają o planetę.

 

Nie zawierają: fosforanów, silnych surfaktantów, SLES, EDTA, DEA, chloru, sztucznych aromatów.

 

Każda tabletka znajduje się w rozpuszczalnym w wodzie opakowaniu, więc nie ma potrzeby zdejmowania osłony. Niektórych naczyń nie należy myć w automatycznej zmywarce do naczyń, w tym naczyń z kryształu ołowiowego, zdobionego szkła, antycznej i ręcznie robionej porcelany z kośćmi, drewna, niektórych rodzajów tworzyw sztucznych, które nie mogą wytrzymać temperatury powyżej 70 ° С, naczyń aluminiowych lub naczyń ozdobionych złotem lub innymi metalami szlachetnymi.

 

Sposób stosowania: spłukać bardzo brudne naczynia. Umieść jedną tabletkę w dozowniku. Wybierz odpowiedni cykl zmywarki i uruchom zmywarkę. Odpowiedni do wszystkich temperatur prania (50-70 ° С). Na obszarach z twardą wodą dodaj do urządzenia sól i nabłyszczacz.

 

Składniki (INCI): 15-30% tlenowy środek wybielający, mniej niż 5% polikarboksylanów, niejonowe środki powierzchniowo czynne, naturalny aromat na bazie olejku eukaliptusowego, enzymy, cytryna.

 

Objętość: 30szt.

ProducentOrganic Pharmaceuticals

Kraj pochodzenia: Federacja Rosyjska

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogę jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Prezentowane zdjęcia produktów są jedynie poglądowe i mogą się różnić od oryginału, nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Skład INCI podany w karcie produktu może ulec zmianie. Pełny, aktualny skład INCI znajduje się zawsze na opakowaniu!
by SolEx B2B