OZNACZENIA

Symbol
OP130
Kod kreskowy
7640168930783
LOGISTYKA

Jednostka podstawowa
szt.
Ilość w opakowaniu zbiorczym
8
Waga
0.75 kg
grupa-produktow: BioMio
Kraj pochodzenia: Rosja
OPIS

Ekologiczne i skuteczne środki czystości. Nasze produkty są projektowane z miłością i troską: • doskonale radzą sobie z zabrudzeniami,

• są skuteczne,

• są w pełni bezpieczne i przyjazne dla środowiska, dzięki czemu są niezastąpione, zwłaszcza jeśli masz dziecko w domu.

Naszą misją jest tworzenie i wzmacnianie wartości rodzinnych przy jednoczesnym skróceniu czasu sprzątania domu i jednoczeniu całej rodziny. Marka BioMio to coś więcej niż marka domowa, tworzy miłość, szczęście i zdrowy dom! Skutecznie usuwa brud, brąz, kamień i kamień mydlany.

• Efekt antybakteryjny. Jony srebra działają przeciwbakteryjnie na wiele gatunków mikroorganizmów.

• Eliminuje brzydkie zapachy.

• 99,9% naturalnych składników.

• Skład biologiczny (nie zabija specjalnych bakterii oczyszczających ścieki).

• Przyjazny dla środowiska

 

Sposób stosowania: Wlej środek do czyszczenia toalet do toalet, podążając za krawędzią dookoła, a następnie wyczyść szczotką do toalety Jeśli toaleta jest bardzo brudna, można pozwolić, aby odkurzacz pracował przez 10 minut. przed uruchomieniem szczotki Następnie spłucz toaletę

 

Składniki (INCI): 99 99,9% pochodzenia naturalnego: 5-15% kwas cytrynowy; <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, cytrynian srebra, ekstrakt z bawełny, olejek z drzewa herbacianego. / 99,9% pochodzenia naturalnego: 5-15% kwas cytrynowy; <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, cytrynian srebra, ekstrakt z bawełny, olejek z drzewa herbacianego.

 

Objętość: 750ml

ProducentOrganic Pharmaceuticals

Kraj pochodzenia: Federacja Rosyjska

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogę jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Prezentowane zdjęcia produktów są jedynie poglądowe i mogą się różnić od oryginału, nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Skład INCI podany w karcie produktu może ulec zmianie. Pełny, aktualny skład INCI znajduje się zawsze na opakowaniu!
by SolEx B2B