OZNACZENIA

Symbol
FITO344
Kod kreskowy
4630097673014
LOGISTYKA

Jednostka podstawowa
szt.
Ilość w opakowaniu zbiorczym
18
Waga
0.2 kg
grupa-produktow:
Kraj pochodzenia:
OPIS

100% naturalny antycellulitowy okład na ciało. Przygotowaliśmy go z najświeższych składników i prebiotyków bez szkodliwych dodatków czy konserwantów! Udało nam się zachować 100% dobroczynnych właściwości każdego składnika w jego oryginalnej postaci dzięki technologii pakowania próżniowego, aby dać Twojej skórze maksimum korzyści.

 

Sposób użycia: Okładać grubą warstwą na problematyczne miejsca, pozostawić na 10-15 minut i spłukać wodą. Aby uzyskać maksymalne wyniki, używaj codziennie przez 14 dni. Przechowywać nie dłużej niż 30 dni po otwarciu.

 

Składniki INCI: Aqua (woda termalna), Glycerin, Potassium Alginate (alginat), Laminaria Digitata Extract (ekstrakt z wodorostów), Fucus Vesiculosus Extract (ekstrakt z morszczynu), Spirulina Maxima Powder (spirulina w proszku), Algae Oligosaccharides, Galactooligosaccharides (prebiotyki), Benzyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, Chlorophyllin-Copper Complex, Caramel, Parfum.

 

Środki ostrożności: Do użytku zewnętrznego. Trzymać z dala od dzieci. W przypadku kontaktu z oczami przemyć wodą. Możliwa jest indywidualna nietolerancja składników. Unikaj bezpośredniego wystawiania na działanie promieni słonecznych.

Warunki przechowywania: Przechowywać w temperaturze od 0 ° C do + 25 ° C, poza zasięgiem dzieci.

 

Objętość: 180 ml
Numer partii i termin przydatności do użycia podane na opakowaniu
Kraj pochodzeniaFederacja Rosyjska

Podmiot odpowiedzialny: SIA Fitocosmetic, Matisa iela 61-31, LV-1009 Riga, Łotwa

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogę jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Prezentowane zdjęcia produktów są jedynie poglądowe i mogą się różnić od oryginału, nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Skład INCI podany w karcie produktu może ulec zmianie. Pełny, aktualny skład INCI znajduje się zawsze na opakowaniu!
© SolEx B2B